0
0
Корзина
Ваша корзина пуста!
Это никогда не поздно исправить :)
Меню

Отзывы о магазине

5.0
8
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
100%
Оценка магазина
Качество товара
Доставка
Цена
С
Сергій
Замовив подвійний пам'ятник 5 травня, а 13 червня його вже встановили. Портрети зроблені дуже якісно. В ході виготовлення запросили подивитись хід робіт та портрети. Якісно встановили. Гарантія на встановлення 5 років.
О
Оксана
Хотілося б відмітити уважність працівників до деталей. Приємно, що вони дослухались до всіх наших побажань.Дуже коректно і тактовно підказали нам та проконсультували по всим питанням.
О
Олег Рябоконь
Дуже дякуємо за чудову роботу над пам’ятником для нашого родича. Склалося відчуття , що Ви вдало втілили в камені не лише деталі, але й наші почуття та повагу до пам’яті нашого дідуся.
С
Світлана
Замовляли пам’ятник онлайн, все пройшло чітко без ускладнень. Оплатили на рахунок підприємства і через місяць наш пам’ятник був готовий. Приїхали та забрали. Дуже зручний варіант, якщо мешкаєте не в Києві або немає змоги приїхати до офісу.
Ю
Юлія
Замовляла пам’ятник папі, довго шукала саме той варіант. Приїхавши в офіс менеджер Олександр разом зі мною промалював 3Д макет, година зусиль і я побачила свій варіант. Готовий пам’ятник не відрізнявся від макету, зроблено один до одного. Дякую за вашу роботу в цей складний час зробили все вчасно на вищому рівні.
С
Сергій
Замовляв пам’ятник по акційній пропозиції, ціна приємно здивувала, думав такого не буває. Якість каменю та фото на ньому дуже гарна, не зважаючи, що фото було старим та поганим. Дякую художнику за гарну роботи, дійсно професіонал на своєму місці.
А
Аліна
Замовляла пам’ятник близькій людині, дуже сподобалося обслуговування, тримають в курсі всіх подій. Зробили швидко та гарно за не високу ціну.
С
Сім'я Медведників
Замовляли пам’ятник любому дідусю, обійшли багато фірм та зупинилися саме на гранітній майстерні. Того професіоналізму у відношенні до людей не бачили ніде. Замовлення мали робити до двох місяців, проте зателефонували через 1,5 та повідомили про готовність, що приємно здивувало. Дякую гранітній майстерні за швидку та якісну роботи. Рекомендую.